سوالات متداول

جهت مشاهده پاسخ، بر روی سوال مربوطه کلیک نمائید.

پاسخاین شرکت پخش کننده و وارد کننده محصولات فابریک خودرو می باشد که به صورت فابریک مختص خودرو هستند ولی بعضی مغازه ها سطح شهر با دستکاری در سیم کشی و تغییر قاب های خودرو از این برند ها استفاده می کنند که اصلا پیشنهاد نمی شود چون باعث برهم ریختن سیم کشی فابریک و بد فرم شدن ظاهر ماشین و امکانات کمتری به نسبت دستگاه های فابریک هستند .

پاسخبله کلیه دستگاه ها ما امکان نصب دوربین عقب و جلو را دارند .

پاسخبله همه موارد ذکر شده در دستگاه هایی که به صورت فابریک برروی خودرو قرار می گیرند کار کرده و راه اندازی می شود و این قابلیت دستگاه ها می باشد که بدون نیاز به اینترفیس جانبی تمامی موارد ذکر شده راه اندازی می شود .

پاسخدستگاه هایی که دقیق به جای ضبط فابریک خودرو قرار می گیرند و فقط مخصوص و مربوط به آن ماشین مورد نظر می باشند و دارای سوکت و قاب های فابریک آن مدل ماشین مورد نظر می باشند .

پاسخکلیه دستگاه های وکال ورژن جدید و بروز شده دستگاه های وینکا می باشند و سال هاست که شرکت وینکا به کشور ایران دستگاه های دی وی دی و نویگیشن صادر می کند که این شرکت یکی از صادر کنندگان محصولات و دی وی دی و نویگیشن بهاروپا است و درای تآییدیه های معتبر جهانی می باشد .

پاسخبله قابلیت آپدیت هم برای دستگاه های اندروید و هم برای دستگاه های ویندوز در این مجموعه امکان پذیر است و قابل ارتقا می باشند .

پاسخبله دستگاه های اندروید قابلیت نصب کلیه برنامه های اندروید و اجرای آن دارا می باشد .

پاسخدستگاه های وکال اندروید دارای ic تصویر و صدای ساممسونگ و ic فلش 4 گیگ و دو میکروچیپ تقویتی می باشند .

پاسخاتصال گوشی موبایلو نمایش و اجرای صفحه گوشی برروی دستگاه از طریق wifi و کابل می باشد که در دستگاه های وکال این قابلیت رو دارند .

پاسخبله دستگاه های وکال - وینکا دارای (18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ) می باشند .

پاسخبرای دریافت نمایندگی با شماره مربوط که در سایت درج شده تماس حاصل فرمایید .

پاسخخیر این دستگاه ها به صورت سوکت فابریک بوده و دستگاه های ما در نمایندگی های سراسر کشور هم توسط خود نمایندگی ها هم نصب و توزیع می شوند .

پاسخخرید از ما صرفا بصورت نقدی و برای عزیزان ساکن استان تهران بصورت حضوری و ارسال توسط پیک و ارائه خدماتی همچون نصب در محل می باشد و برای شهرستانی های عزیز پس از دریافت وجه کامل کالای درخواستی طبق سفارش براساس انتخاب طریقه ارسال کالا برای آن ها ارسال می گردد در سراسر ایران تا 24 ساعت جنس در محل مورد نظر تحویل می گردد .

پاسخبله دستگاه های اندروید از قابلیت wifi و 3g برخوردار هستند و به راحتی با اینترنت کانکت می شود .

پاسخبله دستگاه های وکال اندروید هم به صورت آفلاین و هم بصورت آنلاین نویگیشن های داخلی و خارجی رو به راحتی ساپورت می کند که هم بصورت گویا(سخنگو) و هم به صورت فارسی می باشد .

پاسخبله همگی قابلیت اتصال به مانیتور پشت سری را دارد .

برند ها | مانیتور تصویری

عضویت در خبرنامه